KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17112148
nr 1711 2148
Elisabeth Ekwall
(f. 1950), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 2024, Stilleben med Pioner. Olja på duk, 53x42 cm, yttermått inklusive ram: 60x50 cm
Elisabeth Ekwall, svensk bildkonstnär född 1950.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 30 juni 2025
kl 19:53:45
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)